• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Bioware’in MMO’su Star Wars: The Old Republic, Steam’de Piyasaya Çıktı!

Bioware’in MMO’su Star Wars: The Old Republic, Steam’de Piyasaya Çıktı!

Okunuyor Bioware’in MMO’su Star Wars: The Old Republic, Steam’de Piyasaya Çıktı!

Oyun ilk olarak 2011 yılında EA’nın Origin platformunu yerden kaldırmaya çalıştığı ve Steam’de oyun yayınlamaktan nefret ettiği bir zamanda çıktı. EA, son zamanlarda oyunlarını platforma yeniden sunuyor ve bugün Eski Cumhuriyet’in sırası geldi.

Sea of ​​Thieves Yeni Oyuncu Rekorunu Kırdı!

İlgili İçerik
Sea of ​​Thieves Yeni Oyuncu Rekorunu Kırdı!
Sea of ​​Thieves’in lansmanı Mart 2018’de en pürüzsüz değildi, ancak o zamandan beri açık deniz hijinkleriyle birçok oyuncuya çekmeyi başardı. Yeni bir blog gönderisine göre, korsan macerası iki yılda...

Star Wars: The Old Republic

İlk başlatıldığında, Eski Cumhuriyet son derece iddialıydı. Tek oyunculu bir Bioware oyununun kararlara dayalı hikaye anlatımını daha geleneksel bir MMO’nun büyük ölçekli ve sosyal unsuruyla birleştiren tamamen sesli bir MMO, birçok insan hikayesi için canlı oyun öğelerinden herhangi birinden daha fazla keyif aldı.

Çekirdek oyun oynamak ücretsiz olsa da, Steam üzerinden seviye sınırı artışı, Saldırıya erişim, Sonsuz Taht Şövalyeleri ve Düşen İmparatorluk Şövalyeleri genişletmeleri ve çeşitli oyuna sınırsız erişim içeren isteğe bağlı bir abonelik de var. modları. Ayda 15 $ / 9 £ biraz fazla geliyorsa, ücretsiz oyunda hala devam etmek için saçma bir miktar içerik var.

Steam sürümü de satın alınabilecek üç kozmetik pakete, Jedi ve Sith kostüm paketlerine her biri 25/20 £ değerinde (veya ikisinin delüks versiyonu için daha da büyük bir $ 60 / £ 48) ve Galaktik Boş Zaman Bir holografik Rancor oyuncağı, Vulptilla yavru hayvanı ve bir Dejarik (A New Hope’un havalı holo satrancı) ifadesini içeren paket.

Oyunun oynamak için hala harici SWTOR istemcisinin kurulmasını ve çalışmasını gerektirdiğini unutmayın. Bu, aboneliğinizi ve kurulumunuzu Steam üzerinden tercih etmenizi sağlar.

Bir önceki yazımız olan Sea of ​​Thieves Yeni Oyuncu Rekorunu Kırdı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın