Çin’de dondurmada koronavirüs tespit edilmişti!

 Çin’de dondurmada koronavirüs tespit edilmişti!
Okunuyor Çin’de dondurmada koronavirüs tespit edilmişti!

Çin’in Tianjin kentinde satış yapılan dondurmadan alınan örneklerde korona virüs tespit edildiği ileri sürüldü ve bu durumdan dolayı halkın bir çoğu paniğe kapıldı. Tianjin Daqiaodao Food Co. tarafından üretilen dondurma ile bir çok kişinin virüs kapma riski var. Örnekler alındığı esnada çarşamba günü teste gönderildi ve Covid-19 tespit edildiği ortaya çıktı.

Şirkette çalışmakta olan 1622 işçi ise olaydan sonra karantinaya alındı ve bu durumdan dolayı şirket geniş bir çalışma başlattı. Bin sekiz yüz kadar bölgeye ise bu dondurmadan gönderildiği bildirildi. Gönderilen yerlerde ek olarak çalışmalar başlatıldı ve incelemelerde bulunulmaya devam ediliyor. Yapılan açıklama esnasında ise “Çin’de dondurmada koronavirüs tespit edilmesi, bir kişiden yada her hangi bir yerden gelen ve bulaşan bir şekilde taşındı. Gereken önlemler alındı ve araştırmalar devam ediyor açıklamalarında bulunuldu.

Bir önceki yazımız olan Bu Hafta Sonu ve Gelecek Hafta Netflix'te Yeni Dizi Ve Filimler ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın