Cyberpunk 2077 İçin İki Yeni Trailer Çıktı!

Okunuyor Cyberpunk 2077 İçin İki Yeni Trailer Çıktı!

CD Projekt Red merakla beklenen için iki yeni oyun trailer giriş yaptı (ve son zamanlarda tekrar gecikmeli) Cyberpunk 2077. Bir trailer, “Gig” oyuncu karakteri V oyunun geri kalanı başladı bir biyo-çip için bir heist yakalanmış görür oyunun önsözü, bazı gösterir.

God of War PS5 Custom Creation Ortalığı Karıştırdı!

İlgili İçerik
God of War PS5 Custom Creation Ortalığı Karıştırdı!
İspanyol God Of War Twitter sayfası, benzersiz Leviathan Axe anahattı ve kaos plastik bıçakları ile yaklaşan PlayStation 5 için özel bir tasarım ortaya koymaktadır. 2018 yılında piyasaya sürülmesinden bu...

Römork da açık dünya “Badlands” bölge ve Adam Smasher, kalem ve kağıt RPG hayranları tanıyabilir hantal bir cyborg karakteri de dahil olmak üzere oyunun yeni yönlerini gösterir.

Stüdyo da cyberpunk 2077 üzerinde birkaç hafta içinde başka bir akışı paylaşmak için daha fazla olacak söz verdi.

Cyberpunk 2077 Xbox One, PlayStation 4 ve PC için 19 Kasım’da piyasaya sürülecek. Xbox Series X ve PlayStation 5 sahipleri de lansmanda Cyberpunk 2077 oynamak mümkün olacak, CD Projekt Red de gelecekte bu konsolların ekstra güç için özel bir sonraki nesil güncelleme vaat ile.

Sistem Gereksinimleri (Min);

  • İşlemci: 8. nesil Intel i7 8700K / 3.7 GHz
  • RAM: 16 GB
  • Ekran kartı: GTX 1080 Ti
  • Ekran kartı belleği: 4 GB VRAM
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • Boş alan gereksinimi : 100 GB üstü

Steam Açıklaması;

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet.

Bir önceki yazımız olan God of War PS5 Custom Creation Ortalığı Karıştırdı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın