Destiny 2:Beyond Light Genişlemesi Kasım Ayına Ertelendi

 Destiny 2:Beyond Light Genişlemesi Kasım Ayına Ertelendi
Okunuyor Destiny 2:Beyond Light Genişlemesi Kasım Ayına Ertelendi

Bir sonraki büyük Destiny 2 genişlemesi, Beyond Light, planlanan Eylül yayınını yapmayacak. Bungie bugün, büyük ölçüde devam eden COVID-19 salgını nedeniyle Kasım ayındaki genişlemeyi erteleme kararı aldığını açıkladı.

Sony, PS5 Ön Sipariş Tarihinin Açıklanacağını Söyleniyor!

İlgili İçerik
Sony, PS5 Ön Sipariş Tarihinin Açıklanacağını Söyleniyor!
  Sony, PlayStation 5’i geçen ay yapılan bir etkinlikte ilk kez açıkladı. Konsolda piyasaya sürülecek bir dizi yeni nesil oyunun yanı sıra, şirket bize PS5’in ilk bakışını verdi ve...

Bungie topluluk yöneticisi David “Deej” Dague, “Genişlemelerin yeni üçlemesinin ilk bölümü olan Beyond Light, Destiny 2’nin yeni bir döneminin başlangıcıdır.” “Oyuncuların deneyimlemesi için gerçekten heyecanlandığımızı anlatacak güçlü bir hikayemiz ve inanılmaz yeni özelliklerimiz var. Her zaman olduğu gibi hedefimiz, hayranlarımız için yapabileceğimiz en havalı, en eğlenceli genişlemeyi yapmaktır. Bu amaçla, biz oyun için en iyisini yapıyor ve lansman tarihini değiştiriyor.

Destiny 2 Beyond Light

“Son birkaç ay bir meydan okuma oldu ve bu salgın sırasında olmaya devam edecek. Birbirimizden ayrı çalışmak zorunda kalarak yeni bir yolla birlikte yaratmayı öğrendik. Bu engellere rağmen, hala hayranlarımızın beklediği kalitede. ”

Beyond Light genişletmesinin 10 Kasım’da gelmesi planlanıyor ve devam eden Gelenler Sezonu bu tarihe kadar genişletilecek. Deej, Bungie’nin Beyond Light’da neler olduğu ve uzantının önümüzdeki haftalarda Gelenler Sezonunu nasıl etkileyeceği hakkında daha fazla bilgi vereceğini söyledi.

İnstagramSayfamız…

Bir önceki yazımız olan Elon Musk, Bill Gates, and Apple Twitter Hesapları Çalındı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın