• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Dağıtacak Olduğu Oyunlar Ortaya Çıktı!

Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Dağıtacak Olduğu Oyunlar Ortaya Çıktı!

Okunuyor Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Dağıtacak Olduğu Oyunlar Ortaya Çıktı!

Epic Games ve Steam arasında şuan da ücretsiz oyun mücadelesi var . İki büyük firmada şuan da ücretsiz oyunlar yayımlayarak karşı tarafı düşürmeye çalışıyorlar. Epic Games bu zamana kadar çok iyi bir şekilde geldi. ARK ve GTA 5 gibi büyük kitlelere sahip olan oyunları sınırsız bir şekilde ücretsiz yapan oyun firması şimdi de 2 güzel oyunu ücretsiz sunmaya başladı. Bu oyunlar Steam’de 57 TL toplam 57 TL fiyat etiketine sahip olan Pathway ve TheEscapists 2 oyunlarıdır. PekiPathway ve TheEscapists 2 Nasıl Oyunlar ?

Pathway

Yıl 1936…

Küresel kargaşa zamanında, Nazi etkisi Avrupa ve Orta Doğu’ya acımasızca yayılıyor. Söylentiler gizli kazılar, gizemli eserler ve hatta garip fısıltılar ve korkunç gizli ritüellerin masalları boldur…

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Ücretsiz Oldu!

İlgili İçerik
Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Ücretsiz Oldu!
İçindekiler1 Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege;1.1 Sistem Gereksinimleri;1.2 En Düşük (minimum) Gereksinimler:1.3 Önerilen (maximum) Gereksinimler: Bu günlerde oyun firmaları cephesinden ücretsiz oyunlar gelmeye devam ediyor. Ve şimdi de Tom...

Çölde yolculuk yapmak için cesur maceraperestlerden oluşan bir ekip kurmak size kalmış. Nazi güçlerinin eline düşmeden önce gizli hazinelerini ve sırlarını keşfetmek için Kuzey Afrika’nın sığınaklarını ve tapınaklarını keşfedin.

The
Escapists 2

Dünyanın en iyi korunan hapishanesinden kaçmak için her şeyi riske at. Birden fazla kata, çatıya, havalandırmaya ve yer altı tüneline sahip en büyük hapishaneleri keşfet.
Hapishane kurallarına göre yaşaman, yoklamalara katılman, hapishane işlerini yapman ve katı kuralları takip etmen gerek, üstelik özgürlük planını gizlice yürürlüğe koyarken!
Hapishane kaçmak için yapacağın şeyler sayesinde yolun buzlu Tundra Kalesinden çöl gezintilerine ve hatta en son sınıra düşecek!

Bedava Epic Games Oyunlarına BuradakiLinkten Ulaşabilirsiniz…

 

Bir önceki yazımız olan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ücretsiz Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın