• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Far Cry 6 PSN’e Sızdı, Breaking Bad’in Giancarlo Esposito İle Birlikte!

Far Cry 6 PSN’e Sızdı, Breaking Bad’in Giancarlo Esposito İle Birlikte!

Okunuyor Far Cry 6 PSN’e Sızdı, Breaking Bad’in Giancarlo Esposito İle Birlikte!

GPSN sızıntısının ardından Ubisoft, Breaking Bad’un Giancarlo Esposito’nun oynadığı Far Cry 6 için resmi kısa bir teaser yayınladı. Kısa görünüm, 12 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek olan Ubisoft Forward’da yaklaşan bir tam açıklama ile ilgili.

The Last Of Us 2 Teorisi: ABD Dışında Neler Oluyor?

İlgili İçerik
The Last Of Us 2 Teorisi: ABD Dışında Neler Oluyor?
The Last of Us, ABD dışında olup bitenler hakkında çok az bağlam sağlar, ancak ilk oyunun başlangıcındaki bir mesaj oyunculara biraz fikir verir. The Last of Us oyunları yalnızca...

Orijinal hikaye şöyle …

Far Cry 6 için bir liste Hong Kong PlayStation Store’da sızdı ve Breaking Bad yıldızı Giancarlo Esposito’nun birinci şahıs nişancı devamında görüneceğini ortaya koydu.

O zamandan beri kaldırılan liste, Ubisoft’un devamı için ayarlara biraz ışık tutuyor. Far Cry 6, eski ihtişamının restorasyonuna ihtiyaç duyan tropik bir cennet olarak tanımlanan Yara’da gerçekleşecek. Acımasız diktatörü Anton Castillo ve oğlu Diego, bölgedeki bir devrimi ateşleyerek gerekli olan her şekilde bunu başarma yolundalar.

Listede bulunan kutu sanatı göz önüne alındığında, Esposito’nun muhtemelen Anton Castillo rolünü oynayacağını varsaymak güvenlidir. Listenin geri kalanı, yeni nesil konsollar için beklediğiniz yükseltme yoluna da ışık tutuyor. Far Cry 6, PS4 ve PS5’te başlayacak ve eski bir konsoldan daha yeni bir konsola geçmeniz durumunda dijital satın alımlar için ücretsiz yükseltme sunacak. Bu, Microsoft’un Xbox Series X’deki Smart Delivery ile yükseltmeleri nasıl ele aldığı gibi, ancak Ubisoft henüz program için desteğini onaylamadı.

Mağaza sayfasına göre, Far Cry 6’nın 18 Şubat 2021’de başlaması planlanıyor. Ubisoft, 12 Temmuz Pazar günü Ubisoft Forward akışına ev sahipliği yapacak.

Bir önceki yazımız olan The Last Of Us 2 Teorisi: ABD Dışında Neler Oluyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın