God of War PS5 Custom Creation Ortalığı Karıştırdı!

Okunuyor God of War PS5 Custom Creation Ortalığı Karıştırdı!

İspanyol God Of War Twitter sayfası, benzersiz Leviathan Axe anahattı ve kaos plastik bıçakları ile yaklaşan PlayStation 5 için özel bir tasarım ortaya koymaktadır. 2018 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, hayranları God of War serisinin son taksit üzerinde çılgın edilmiştir. Devamı bu yılın başlarında PlayStation 5 etkinliğinde açıklanmasa da, hayranlar hala dizinin PS5’te geri dönmesini bekliyorlar. Serinin PlayStation 5’e devam etmesi umuduyla, bir İspanyol Savaş Tanrısı fan sayfası, serinin benzersiz tasarımlarıyla konsolun özel tasarımını yarattı.

İşte God of War PS5 Custom Creation;

Diğer birçok oyun yeni konsol tasarımları oyunun ilk ile yayımlanan oldu, The Last of Us gibi 2’s benzersiz PlayStation 4. Bu özel God of War tasarımı umarım Sony bir gerçeklik haline gelecektir, çok etkileyici görünüyor ve bu yılın başlarında ortaya çıktı PlayStation 5 modeli üzerine geliştirir gibi. Resmi konsol tasarımlarının aksine, bu özel fikir sadece 3 boyutlu oyma değil, aynı zamanda ekran için benzersiz aksesuarlar içerir.

The Last Uf Us 2 İlk Üç Günde 4 Milyon Satıyor Yeni Franchise Rekoru Kırılıyor!

İlgili İçerik
The Last Uf Us 2 İlk Üç Günde 4 Milyon Satıyor Yeni Franchise Rekoru Kırılıyor!
İçindekiler1 The Last Of Us 2 Sistem Gereksinimleri;1.1 The Last of us part 2 Minimum Sistem Özellikleri1.2 The Last of us part 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri2 The Last Of...

PlayStation 5 sunulan etkileyici grafik ve oyun özellikleri nedeniyle, God of War sadece geliştirmek istiyorsunuz, ve oyunun sürümü oyun gibi şaşırtıcı bir tasarım gerekir. İspanya Savaş Tanrısı fan sayfası tasarımı, 2018’in Savaş Tanrısı’ndatanıtılan popüler bir silah olan Leviathan Axe’in tasarımını da içeriyor.

Mavi plastik bir “mücevher” ortada dır ve Axe’deki rünler oyun dakirlerle neredeyse aynıdır. Ayrıca, bu tasarım iki Blades of Chaos içerir, Kratos orijinal serisi boyunca wields silah. Bıçaklar konsola veya kumandalarına bağlı olmasa da, Axe kadar ayrıntılıdır. Son olarak, özel konsol Sony’nin marka mavi yerine kırmızı parlıyor, ve ön bağlantı noktaları üzerinde bir Omega sembolü içerir.

Bu özel modelüzerinde her küçük detay Savaş Tanrısıçığlıkları , ve inanç ötesinde etkileyici. Bu tasarım, God of War PS4’ün 2. Müstakil Blades of Chaos tasarıma daha iyi dahil edilebilir gibi görünse de, Kratos oyunun ilk yarısında Axe’ini kullandığı için, bunların dahil edilmesi God of War PS4’ün ilerlemesiyle uyuşturdu. Plastik Bıçaklar PlayStation 5’in kumandalarına veya tasarımlarının bir şekilde dokunmatik yüzeye eklenmesi mümkündür.

Sony tarafından henüz resmi olarak kabul edilmese de bu özel tasarım, God of War serisinin ne kadar unutulmaz olabileceğini kanıtlıyor. Klasik oyunların ve yumuşak yeniden başlatmanın hayranları yeni bir PlayStation 5 modeli fikrinden etkilendiler ve bunun gerçeğe dönüşmesini umuyorlar.

God of War henüz PlayStation 5 teyit edilmesine rağmen, şüphesiz yepyeni bir hikaye, oyun ve thor kendisi gibi tanınmış İskandinav tanrıları,hatta dahil ile piyasaya sürülecek .

Twit linkine buradakilinkten ulaşabilirsiniz….

Bir önceki yazımız olan The Last Uf Us 2 İlk Üç Günde 4 Milyon Satıyor Yeni Franchise Rekoru Kırılıyor! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın