Halo 3 PC Çıkış Tarihi Açıklandı ve Çok Yakında!

Okunuyor Halo 3 PC Çıkış Tarihi Açıklandı ve Çok Yakında!

Tüm zamanların en iyi Halo oyunlarından biri, bu ayın başlarında Master Chief Collection aracılığıyla PC’ye geliyor.

2007’nin Halo 3’ü birçok Halo hayranı tarafından en iyi Halo oyunları arasında sayılıyor, ancak bugüne kadar sadece konsolda mevcuttu. Çok yakında değişiyor. 343 Industries, Halo 3’ün 14 Temmuz’da Master Chief Collection aracılığıyla PC’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun o gün saat 10’da PT’de yayınlanacak.

Çıkış tarihinin duyurulması, 343’ün PC’de Halo 3 için kapalı bir beta testini tamamlamasından sonra gelir; bu, MCC’deki her girişi serbest bırakmadan önce beta testi programına uygundur. Halo 3’ün PC sürümü için bir fragman aşağıda görebilirsiniz.

Serbest bırakıldıktan sonra Halo 3, PC’de MM’de Halo: Reach, Halo Combat Evolved ve Halo 2’ye katılacak. Halo 3: ODST ve Halo 4 daha sonra gelecek ve paketi tamamlayacaklar. Bu oyunların tümü zaten Xbox One’da MM aracılığıyla kullanılabilir.

Halo 3’ün PC’de 14 Temmuz’da piyasaya sürülmesi, savaş geçiş tarzı ilerleme sistemi için bir dizi güncelleme içeren MCC Sezon 2’nin başlangıcını da işaretleyecek.

Bülten almak için kaydolarak, CBS Kullanım Koşullarını kabul etmiş ve Gizlilik Politikamızdaki veri uygulamalarını kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.
Diğer Halo haberlerinde, 343 nihayet 23 Temmuz’daki Xbox 20/20 etkinliği sırasında Halo Infinite’den daha fazlasını ortaya çıkaracak. Microsoft şimdiye kadar sadece bir treyler fragmanı gösterdiği için hayranlar uzun zamandır bekliyor. – Xbox Series X lansman başlığı için. Oyun, normal Xbox One ve PC’de de mevcut olacak.

Video’ya BuradanUlaşbilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Valve CS:GO Source 2 Güncellemesini İptal Etti! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın