Heliborne Kısa Süreliğine Ücretsiz Hâle Getirildi

Okunuyor Heliborne Kısa Süreliğine Ücretsiz Hâle Getirildi

Karantina sebebi ile insanlar evde canı sıkılınca e-vakit geçirmek içi yeni film ve oyunlara başlama kararı alıyorlar. Bu dönemde insanlar yeni oyunlara başlarken firmalarda bunu görüp oyunlarda büyük indirim ve ücretsiz satışlara gidiyorlar.

Heliborne Hakkında

1950’lerin klasik makinelerinden 21. yüzyılın modern silahlarına kadar dünyanın en iyi helikopterlerinden bazılarını uçurun. Arkadaşlarınızla görevler oynayın ve çeşitli çok oyunculu modlarda dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edin! Pozisyonları güçlendiren ve tedarik hatları yaratan kara kuvvetlerinin hareketini destekleyeceğiniz dinamik bir savaş alanına katılabileceksiniz.

Helikopter Savaş Oyunlarının İadesi

Heliborne, neredeyse unutulmuş bir tür olan helikopter aksiyon oyunlarının büyük geri dönüşünü işaret ediyor! Burada tarihi çatışmalara dalmaya, gerçek dünyadaki konumlardan esinlenen haritaları keşfedecek ve acımasız havadan havaya ve havadan karaya mücadeleye gireceksiniz.

3 farklı sınıfa dağılmış 40’dan fazla helikopterle, diğer pilotların yanı sıra tanklar, birlikler ve uçaksavar toplarıyla savaşacaksınız. Yeteneklerinizi Çatışma (Tepenin Kralı tarzı modu) veya Cephe (üsler oyuncular tarafından ele geçirildiği, konvoylarda ortaya çıkan kara araçları ve üsleri ve konumları güçlendirmek için harita üzerinde hareket ettiği gibi) gibi çok oyunculu modlar da test edeceksiniz, ya da yeni tek oyunculu görevleri tek başınıza oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız İle Netflix Keyfinizi Katlamak İçin 5 Yol

İlgili İçerik
Arkadaşlarınız İle Netflix Keyfinizi Katlamak İçin 5 Yol
İçindekiler1 1-Netflix Party2 2-Watch2Gether3 3-Telegram Ve Whatsapp4 4-Kast5 5-Two Seven Karantina sebebi ile insanlar evde sıkıldığı süreçte vakit geçirmek için Netflix gibi programlar kullanıyor. Fakat arkadaşlarıyla buluşup vakit geçiremeyen...

Heliborne’da silahlı çatışmaların gerçeklerini sadakatle yeniden yaratmak ve hem dinamik hem de gerçekçi bir oyun modeli üretmek istedik. Ayrıca döner kanatlı uçakların gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinme şansına sahip olacaksınız. Oyun, yıllar boyunca helikopter savaşını değiştiren teknolojik yeniliğe odaklanarak farklı tarihsel dönemler gösteriyor. Örneğin, her bir helikopterin yükü tamamen aktif savaş tiyatrolarında ve operasyonlarında kullanılan silah sistemlerine dayanmaktadır. Helikopterlerimiz de tarihsel olarak doğru olmayan bir silah yüklemesi görmeyeceksiniz!

Sistem Gereksinimleri;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: Intel / AMD Dual Core – 2.3 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Shader Model 3.0 Compatible GPU

VRAM: 986 MB VRAM

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5 6600 / AMD Ryzen 5 1600

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GT 730 / AMD Radeon R7 240

VRAM: 2 GB VRAM

DirectX: Sürüm 9.0c

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

 

Oyun’un Steam Linkine Buradan Ulaşabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Square Enix' den Dev İndirim 54 Oyun! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın