Hitman: Absolution Oyunu Ücretsiz Oldu!

Okunuyor Hitman: Absolution Oyunu Ücretsiz Oldu!

Hitman: Absolution oyunu GOG.com’da ücretsiz oldu.Hitman: Absolution, oyuncunun Agent 47 adlı bir hitman rolünü üstlendiği gizli bir video oyunudur. Üçüncü şahıs bakış açısıyla sunulan oyun, bir dizi seviye içinde belirlenen hedefleri tamamlama etrafında odaklanır. Hedefler, basitçe seviyenin sonuna ulaşmaktan, belirli bireyleri yok etmeye kadar değişebilir.

Her seviyeyi nasıl tamamlayacağınızı seçersiniz, bir hedefe veya konuma ulaşmak için dallanan yollar kullanırsınız. Ajan 47 ayrıca oyuncunun düşmanları daha kolay izlemesini sağlayan ‘İçgüdü’ yeteneğine sahiptir. Bireyleri öldürmenin ya da dikkatinizi dağıtmanın çevresel yolları da vardır. Oyuncular hikaye boyunca ilerlemek için bölümleri tamamlar.

Hitman
: Absolution GOG.com’da Ücretsiz Oldu!

Oyuncu hikaye sırasında bir konak, kütüphane, striptiz kulübü, silah dükkanı, güreş arenası, adliye binası ve otel gibi çeşitli yerlere seyahat eder. Oyun, oyuncuların diğer oyuncuların tamamlaması için kendi görevlerini oluşturabilecekleri ‘Sözleşmeler’ serisine çevrimiçi bir seçenek sunuyor.

Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Dağıtacak Olduğu Oyunlar Ortaya Çıktı!

İlgili İçerik
Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Dağıtacak Olduğu Oyunlar Ortaya Çıktı!
Epic Games ve Steam arasında şuan da ücretsiz oyun mücadelesi var . İki büyük firmada şuan da ücretsiz oyunlar yayımlayarak karşı tarafı düşürmeye çalışıyorlar. Epic Games bu zamana kadar çok iyi bir şekilde geldi. ARK ve GTA 5 gibi büyük kitlelere...

Oyuncular oyunun hikaye görevlerindeki alanlardan birini seçer ve hangi oyuncu olmayan karakterlerin (NPC’ler) ortadan kaldırılması gerektiğine, her hedefi ortadan kaldırmak için hangi silahın kullanılması gerektiğine, hangi gizliliğe ihtiyaç duyulduğuna, vücudun gizli olup olmamasına karar verir ve oyuncunun AI tarafından tespit edilmesine izin verilip verilmediği. “Sözleşmeler”, IO Interactive’in çevrimiçi sunuculara sahip olmaması veya bu sunucuları denetlememesi, ancak GDPR mevzuatına uyması gerektiğinden Mayıs 2018’de kapatıldı.

Nasıl Bir Oyun?

Hitman: Blood Money olaylarından sonra geçen oyun, açıklama yapmadan Uluslararası Sözleşme Ajansı’na (ICA) ihanet edinceye kadar güvendiği işleyicisi Diana Burnwood (MarshaThomason) ile ilişkisini detaylandıran Ajan 47 (David Bateson) ile başlar.

fonlarını ve veritabanlarını sabote ederek, ortadan kaldırmak için sonraki karışıklığı kullanarak. ICA yeniden düzenlendikten sonra 47’ye, idaresi için Diana’yı öldürmek ve Victoria (IsabelleFuhrman) adında bir genç kız olmak üzere Diana’yı öldürmek ve ICA’nın üst düzey yetkilisi Benjamin Travis (Powers Boothe) görevlendirilir.

Chicago’daki konağından. 47 köye gizlice girer ve Diana’yı vurur, ancak onu bitirmek yerine 47 ölen arkadaşını teselli eder ve ona neden ICA’ya ihanet ettiğini sorar. Diana, Victoria’nın ICA için bir suikastçı olmak için genetik olarak tasarlandığını keşfettiğini ve Victoria’nın ICA’ya ihanet ettiği ve onunla kaçtığı 47 ile aynı kadere sahip olduğunu görmek istemediğini açıkladı. Diana’nın son talebi olarak 47, Travis’i bir hain olarak nitelendirdiği Victoria’yı korumayı kabul eder.

GOG.com’aBuradakiLinkten Ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Epic Games’in Önümüzdeki Hafta Dağıtacak Olduğu Oyunlar Ortaya Çıktı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın