Netflix 2020 Yılında Yayınlayacağı 10 Dizi

Okunuyor Netflix 2020 Yılında Yayınlayacağı 10 Dizi

Karantina sürecinde canları sıkılan ve vakit geçirmek için bir yol arayan insanlar Netflix ile bu süreci eğlenceli şekilde geçirme kararı alan birçok kişi var. Ve bu yüzden insanlar acaba ne yayınlayacaklar diye de merak ediyorlar. Biz de sizlere 2020 içerisinde Netflix’in yayınlayacağı dizileri bir liste şeklinde sunduk.

İnsanlar bu salgın sebebi ile evlerine kapanmış durumda ve bu yüzden en çok vakit geçirdiğimiz alan şu anda Netflix gibi dizi izleme platformları olmakta. Ve geniş bir kitaplığa sahip olan olan Netflix baya bir kullanıcı çekmeyi becerdi.

Şuan da Netflix herhangi bir problem yaşadığı yok fakat bütün kullanıcılarının aklında tek bir soru var. Çünkü salgın sebebi ile dünyada dizi ve film çekimleri durdurulmuş durumda. Ve bu durum kullanıcıların aklına acaba dizi ve film izlemekte bir problem yaşayacak mıyız. Netflix yaptığı açıklamada asla böyle bir şeyin olmayacağını açıkladı. Netflix’in 2020’de yayınlayacağı 10 muhtemel diziyi bu yazıda sizlere sunduk.

2020’de Netflix’teki Diziler

Lucifer

Lucifer, Tom Kapinos tarafından üretilen Amerikan fantastik polisiye komedi-drama dizisidir. 25 Ocak 2016’da Fox’da yayınlanmaya başlamıştır. Hikayesi kısaca Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan Lucifer (Şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hakimiyetini sürdüğü cehennemi terk edip, bu şehirde Lux adında bir mekan açıp artık fani bir yaşam sürmek ister. Fakat kardeşi(Melek) ve babası(Tanrı) onu rahat bırakmaz. Yardımcısı Maze ile beraber geldiği Dünya’da tanıştığı Dedektif Chloe Decker ile birlikte çalışarak suçluları yakalar ve bir yandan kendi ailevi problemleri ile uğraşır.

The Last Kingdom

The Last Kingdom 9.yılın sonlarında ingiltere de geçen olayları anlatan bir hikaye. 4.sezonu çıkan dizi ilk çıktığın da belirli bir kitleye sahip olmuş elinde tutmayı başarmıştı ve giderek bunun üzerine ekleme yapmaya devam etti

The Crown

Netflix’te popüler olan dizi The Crown için 4.sezon tarihi daha belirlenmedi fakat tahmini olarak 2020’nin sonlarına doğru çıkılacağı tahmin ediliyor. Dizi’de II. Elizabeth’i canlandırması için Olivia Colman rol alacak. Yeni gelecek olan 4.sezonda Prens Charles’ın Galler Prensesi Diana Spencer yaşadığı ilişki konu alınacak.

Glow

4.sezonda final yapacak olan dizi hayranları tarafından çok seviliyordu ve final haberini duyunca baya üzüldüler. Fakat tahminlere göre yeni bir 80’de geçen oyun üzerinde çalışıldığı düzenleniyor

The Umbrella Academy

Bu dizi aynı ada sahip bir çizgi romandan uyarlanmıştır ve hikayesi kısaca babalarının ölümü çözmek üzere toplanan kahramanların bu yolda yaşadıkları zorlukları anlatan bir hikaye ye sahip. Dizi’nin Ağustos ayında geleceği tahmin ediliyor.

Stranger Things

Dizi’nin dördüncü bölümü severleri tarafından çok bekleniyor. “Rusya’dan Sevgilerle…” mesajı ile hayranlarını heyecanlandıran bir mesaj yayınlandılar ve geçtiğimiz günlerde de salgın sebebi ile dizinin çekimi durdurulmuştu

Selling Sunset

Bir Reality Show olan Selling Sunset Los Angeles’da bulunan emlakçıların alıcılara hitap eden çekici kadınlarla ilgilendiği bir Reality Show’dur. Yeni sezonu 22 Mayıs’ta çıkıyor.

The Haunting of Bly Manor

Tepedeki Ev‘in yapımcısının yaptığı bu dizi’de tüyler ürpertici bir hayalet ile karşımıza çıkıyor. Henry James’in eserlerinden uyarlanan bir dizidir.

Queer Eye

Bu Reality Show modayı severler bakabilir. Yakında Emmy ödüllü beşinci sezonunu yayınlamaya hazırlanıyorlar.

Big Mouth

Nick Kroll ve John Mulaney’in tarafından hazırlanan Animasyon dizisi iki gencin ergenlik maceralarını anlatıyor. 2018 yılında ilk yayın hayatına başlayan dizi çok sevildi ve hayran kitlesi de büyüyerek çoğaldı. Dördüncü sezonu yayınlanacak dizin çok sevilmesi sebebi ile beşinci ve altıncı bölümleri için hazırlanmaya başlandığı söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan Netflix’in Mayıs Ayında Yayınlanacak İçerik Listesini Yayınladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın