Netflix Film Önerileri

Okunuyor Netflix Film Önerileri

İşte Netflix film önerileri

Yakalandın! (2018) Komedi / Macera

TAG Movie Cast Wallpaper 65683 1920x1080px

Beş yakın arkadaş çocuklarından beri oynadıkları elim sende oyununu her yıl toplanıp tekrar oynuyorlar. Bunu bitmek bilmeyen bir gelenek haline getiren bu beşli olayı öylesine ciddiye alıyorlar ki her türlü ortamda bu oyunu devam ettiriyorlar. Bu seneki toplanmada hedefleri grupta şimdiye kadar hiç ebelenmeyen arkadaşları! Bu isim Jeery Pierce ( Jeremy Renner) Filmde Renner dışında Isla Fisher, Ed Helms, Annabelle Wallis, Jake johnson, Jon Hamm, Leslie Bibb, Rashida Jones, Hannibal Buress gibi isimler var.

Fırtına Anı – Mirage, Durante la Tomenta (2018) – Dram / Gerilim

Fırtına Anı | Netflix Resmi Sitesi

Fırtına Anı, Mirage bir İspanyol filmi. 1989 yılında, annesi işe gidince evde tek kalan 12 yaşındaki Nico komşusu Prieto’nun evlerinde gariplikler olduğunu fark eder ve bakmaya gider. Eve girince bir cinayete tanık olan Nico, evden hızlıca kaçar ve kaçarken de evlerinin önünde bir arabanın çarpmasıyla hayatını kaybeder. Yıllar sonra bu eve taşınan vera eşi David ve minik kızları Gloria yeni bir hayat planları yaparken evdeki eski televizyon ve kaset başlarına iş açacaktır. Vera gece sese kalkar ve eski televizyon aracılığıyla Nico’nun yıllar öncesinden kendisiyle iletişime geçtiğini fark eder. Nico’ya komşusunun evine gitmemesi gerektiğini anlatan Vera şoka girer ve bir anda film kopar. Farkında olmadan tarihin akışını değiştirmiştir. Uyandığında bambaşka bir hayat onu beklemektedir.

Kaçış Yok – No Escape (2015) – Aksiyon / Gerilim

Pierce Brosnan HD masaüstü duvar kağıtları bedava indir ...

Amerikalı iş adamı Jack Dwyer ailesiyle Güneydoğu Asya’ya yerleşerek ticaretini orada devam ettirme kararı alır. Fakat bu karar başlarına büyük bir bela açacaktır. Yerleştikleri ülkede iç karışıklıklar baş gösterir, gittikçe büyür ve halkar isyanı her tarafı sarar. Halkın hedefinde ülkedeki yabancılar vardır. Dwyer, ölümle burun buruna oldukları bu iç savaştan ailesi ile birlikte kaçmak için büyük mücadele verecektir.

Assassin’s Creed (2016) Bilim Kurgu – Uyarlama

Wallpaper 4k Assassins Creed Movie 4k 2016 movies wallpapers, 4k ...

Film tapınak şövalyeleri ile suikastçılar arasında amansız mücadeleyi konu alıyor. Kutsal elmayı bulup özgür insan iradesine son vermeyi amaçlayan tapınakçılar, çok gelişmiş bir teknolojiyi kullanarak idama mahkum olmuş olan baş kahramanımızın (öncü) anılarından kutsal elmanın izini sürüyorlar. Ama bu uğraş kahramanımızın ‘Öncü’ olduğunu anlamasına da yarıyor.

Self/less (2015) – Bilim Kurgu / Gerilim

Self/less HD Duvar kağıdı | Arka plan | 1920x1080 | ID:708535 ...

Ryan Reynolds, Ben Kingsley, Matthew Goode gibi isimlerin rol aldığı Self/less filminin yönetmenliğini Tarsem Singh yaptı. Filmde gerçek dünyaya göre uçuk denilebilecek bir teknoloji ile bedenden bedene ruh transferini mümkün kılan bir cihaz geliştirilmiş. Damian çok zengin bir iş adamıdır fakat ölüme çok yaklaşmıştır. Ağır hastalığı onu adım adım ölüme götürmektedir. Damian bu noktada yukarıda bahsettiğimiz teknolojiye kendini bırakır ve çok daha genç ve sağlıklı bir bedene transfer olur. Başta her şey çok iyidir ama günden güne olay garipleşir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Çıkmış Olan Netflix Film Ve Dizileri! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın