Sony, PS5 Ön Sipariş Tarihinin Açıklanacağını Söyleniyor!

 Sony, PS5 Ön Sipariş Tarihinin Açıklanacağını Söyleniyor!
Okunuyor Sony, PS5 Ön Sipariş Tarihinin Açıklanacağını Söyleniyor!

 

Sony, PlayStation 5’i geçen ay yapılan bir etkinlikte ilk kez açıkladı. Konsolda piyasaya sürülecek bir dizi yeni nesil oyunun yanı sıra, şirket bize PS5’in ilk bakışını verdi ve birinci taraf aksesuarlarının birkaçını ortaya çıkardı. Ne yazık ki, Sony hala PS5’in fiyatını veya çıkış tarihini henüz açıklamadı, bu yüzden PS5 ön siparişleri henüz yayınlanmadı. Ne zaman daha fazlasını duyacağımız belli değil, ancak DualSense denetleyicisine odaklanan son bir akışta, Sony’nin pazarlama kıdemli başkan yardımcısı Eric Lempel, ön siparişlerin yayınlanmasından önce oyunculara geniş bir uyarı verileceğini açıkça belirtti. Bu nedenle Sony’nin PS5 ön siparişleri için belirli bir tarih ve saati önceden bildirmesini bekleyin – listeler uyarı yapılmadan bir gün

yayınlanmayacaktır. Tabii ki, duyurulduktan sonra bu bilgileri buraya ekleyeceğiz.Sony’den yapılan açıklamada, söylentilerin dönmeye başlamasından kısa bir süre sonra PS5 fiyatının ve ön siparişlerinin yakında açıklanacağı bildirildi. Lempel, Game Awards’a ev sahipliği yapan Geoff Keighley’nin dere içinde yaptığı konuşmada, “Bununla hiçbir ilgimiz yoktu.” “Birinden, insanların mağazalarda sıraya girdiğini söyleyen bir mesaj aldım ve nedenini bilmiyorduk. Ön siparişlerin ne zaman gerçekleşeceğini size bildireceğiz. Bu bir dakikalık bildirim ile gerçekleşmeyecek. , bir noktada PlayStation 5’e ne zaman ön sipariş verebileceğinizi bildirin. ”

Şimdi Çalıyor: PS5 Konsoluna İlk Bakış | Sony PS5 Görüntü Etkinliği

Söylentiler kısmen Amazon’un nihayet konsol hakkında bilgi içeren PlayStation 5 yer tutucu sayfasını yerleştirmiş olmasından kaynaklanıyor. Amazon artık PS5 hub’ını oluşturduğuna göre, tüm büyük perakendeciler artık konsolu tanıtan sayfalar ayarladı.

Paranızı düşüren ilk kişilerden biri olmak istiyorsanız, bazı perakendeciler, PS5’in ön siparişe ne zaman hazır olacağını bildirmek için kayıt açtılar. Aşağıda, yakında PS5’i önceden sipariş edebileceğiniz, tasarımını ve aksesuarlarını görebileceğiniz ve şu ana kadar PS5 hakkında bildiklerimizi takip edebileceğiniz perakendeci sayfalarına göz atın. Ayrıca, Sony’nin “Geleceğin Oyun” canlı akışında ortaya çıkan tüm oyunları görün.

PS5 ne zaman ön sipariş verilebilir?

Best Buy, Target ve GameStop, şu anda bildirimde bulunmak isteyen kişiler için kaydolmayı kabul ediyor. Amazon ve Walmart, bildirim kaydı sunmasalar da PS5 açılış sayfalarını da oluşturdular. Şu anda PS5’in ön sipariş tarihinin ne zaman olacağı belli değil ve Sony’nin 11 Haziran’daki canlı akışında hiçbir bilgi açıklanmadığından, muhtemelen bu yazın ilerleyen saatlerinde, muhtemelen Ağustos ayında gelecek ön sipariş bilgileri ve fiyatlandırma gelecek – muhtemelen her şey olabilir . Koronavirüs pandemisinin PS5’in ön sipariş tarihinin stok endişeleri nedeniyle geri itilmesine neden olması mümkündür.

Her durumda, mevcut tüm yer tutucu PS5 sayfalarını aşağıdaki farklı perakendecilerde görebilir ve Best Buy, Target veya GameStop’ta bildirim almak için kaydolabilirsiniz. PS5 ön siparişleri kullanıma sunulduğunda, bu hikaye PS5 ön sipariş kılavuzumuz olarak hareket ederek ihtiyacınız olan tüm ayrıntıları ve bağlantıları yuvarlar.

Sony, PS5 için bir “tatil 2020” yayın penceresini onayladı, ancak tam yayın tarihini henüz açıklamadı. Geçmişte Kasım, konsol sürümleri için sık bir ay oldu, ancak PS5’in 2020’de hala piyasaya sürülmesinin ötesinde hiçbir şey doğrulanmadı.

PS5’in maliyeti nedir?
Ne yazık ki, PS5’in fiyat noktasını hala bilmiyoruz. PS5’in her iki modeli de Sony’nin etkinliği sırasında ortaya çıktı, ancak ikisi de bir fiyat almadı. 11 Haziran’daki etkinliğin ardından yapılan basın açıklamasında Sony, fiyatlandırmanın ve diğer ayrıntıların “daha sonraki bir tarihte” geleceğini söyledi. Geçmişte Sony, PS5’in fiyatının özellikleri nedeniyle “oyunculara hitap edeceğini” belirtti.

Bir önceki yazımız olan Xbox Series X Games Etkinliği 23 Temmuz İçin Onaylandı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın