• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Steam, 54 TL Değerindeki Bir Ek Paketi Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı (Oyun da Ücretsiz)

Steam, 54 TL Değerindeki Bir Ek Paketi Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı (Oyun da Ücretsiz)

 Steam, 54 TL Değerindeki Bir Ek Paketi Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı (Oyun da Ücretsiz)
Okunuyor Steam, 54 TL Değerindeki Bir Ek Paketi Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı (Oyun da Ücretsiz)

Steam, 2017 yılından beri ücretsiz olarak sunulan Pinball FX3 isimli oyun için geliştirilen 3 DLC’yi ücretsiz olarak sunmaya başladı. Bu kampanya kapsamında oyunseverler, Marvel ve Star Wars temalı bir Pinball deneyimi yaşama imkanı bulacaklar.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle evlerimizde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde, kaliteli vakit geçirebilmek bir hayli zorlaştı. Hal böyle olunca biz de sizler için ücretsiz olarak sunulmaya başlayan oyunları araştırıyor, bunları sizlere aktarıyoruz.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman bazı oyunları ya da bu oyunlara ait ek paketleri ücretsiz olarak sunuyor. Şimdi yine böyle bir kampanya başlatan platform, ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Pinball FX3’e ait 3 ek paketi ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Pinball

Pinball efsanesini tüm oyunseverler yakından tanır. Bundan yıllar yıllar önce oyun salonlarda bulunan Pinball, Windows 95 ile bilgisayarlardaki, ardından da diğer oyun platformlarındaki yerini aldı. Elbette geçen yıllar, Pinball efsanesinin de değişmesine yol açtı ve şu sıralar, fazlasıyla gelişmiş olan Pinball oyunları bulunuyor. Pinball FX3 de bunlardan bir tanesi.

İlgili İçerikler:

2017 yılında piyasaya sürülen Pinball FX3, oyunseverler tarafından fazlasıyla beğenildi. Ancak ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki varsayılan Pinball masaları, oyunseverler için yeterli bulunmuyordu. Harekete geçen geliştirici ekip de oyunun daha fazla ilgi görmesini sağlayabilmek için bazı özel temalara sahip olan ek paketler oluşturdu. Bu paketler, oyunseverler için onlarca yeni Pinball masası sundu.

Steam şimdi, Pinball FX3 için hazırlanan “Aliens vs. Pinball”, “Star Wars Pinball” ve “Marvel Pinball” isimli ek paketleri ücretsiz olarak sunuyor. Bu ek paketler, sizlere Marvel ve Star Wars gibi temalara sahip Pinball masaları sunacak.

Pinball FX3 için hazırlanan DLC’lere ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam hesabınıza uygulama ya da internet tarayıcısı üzerinden giriş yapın.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Steam’in kampanya sayfasına erişin.
  • Oyunu Yükle” yazan butona tıklayın. Bu işlem, söz konusu DLC’leri ve oyunun kendisini Steam kütüphanenize ekleyecektir.
  • İndirme işlemini tamamladıktan sonra benzersiz bir Pinball deneyimi yaşamak için hazırsınız demektir.

Hediye Oyun Kodu : NITIM-Q65RX-P5Z37

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın