Steam Yaz İndirimleri Tarihleri Ortaya Çıktı

Okunuyor Steam Yaz İndirimleri Tarihleri Ortaya Çıktı

Steam Yaz İndirimi 2020, yeni sızıntılara göre 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bu yüzden kendinizi bir aydan kısa bir sürede başlayarak iki haftalık cazip PC oyun fırsatlarına hazırlayın.

Steam Database’den Pavel Djundik kısa süre önce Çin’deki kaynaklara dayanarak Satış’ın başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini tweetledi. 25 Haziran, geçen yılın Yaz İndiriminin de başladığı tarihtir, bu yüzden kesinlikle emsal vardır.

Yeni bir makineye mi ihtiyacınız var? Oyun için en iyi dizüstü bilgisayarlara göz atın
Djundik ayrıca popüler sosyal medya sitelerine benzer şekilde kullanıcıların oyun incelemelerine tepki ekleme seçeneğiyle birlikte bir sadakat şemasında Steam’i eklemeyi tweetledi. Bu, Yaz İndirimi’nden önce veya sonra gelebilir, ancak satış, Steam için yılın en büyük etkinliklerinden biri olduğu için, bunun gibi büyük bir yeni özellik sunmak için iyi bir zaman olacaktır.

 

 

Ayrıca ödül eşyalarını, rozet seviyeleri için puanları ve olasılık oyunu indirimlerini içerir.Steam Yaz İndirimi 2020: Ne Beklenir
Hangi oyunların indirimli olacağını ve hangilerinin satışın en iyi satın alınacağını tahmin edemeyiz, ancak birkaç olası tahmin yapabiliriz.

Valve’in kendi oyunları satış sırasında kir ucuza gitme eğilimindedir. Şimdiye kadar Half-Life veya Counter Strike: Global Offensive (CS: GO) oyunlarını kaçırdıysanız, hepsini kolaylıkla alabilirsiniz. Şanslıysak, yeni VR başlığı Half-Life: Alyx’in bile indirim alacağını görebiliriz.

Bu Hafta Çıkış Yapacak Oyunların Listesi!

İlgili İçerik
Bu Hafta Çıkış Yapacak Oyunların Listesi!
Bu hafta çıkış yapacak olan oyunların listesi belli oldu En Çok bu oyunlar arasında DOOM Eternal oyunu oluyor. Peki DOOM Eternal nasıl bir oyun ? DOOM Eternal; Oyuncular, birinci...

Sonra satış sırasında her zaman bir fiyat indirimi gören klasik oyunlar var. Superhot’ın slo-mo aksiyon bulmacası veya GTA V’nin muazzam açık dünya suç macerası ve destansı The Witcher 3: Wild Hunt gibi şeylerden bahsediyoruz.

Yaz İndirimi ayrıca yeni bir şey satın almak ve birlikte oynamak için PC oyun arkadaşlarınızı organize etmek için iyi bir zamandır. 2D savaşçı Street Fighter V, hayatta kalma oyunu Rust veya battle royale PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi oyunları içerir.

Twitter Link’ine BuradakiBağlantıdan Direkt Olarak Ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Bu Hafta Çıkış Yapacak Oyunların Listesi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın