Steam’de 41 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

 Steam’de 41 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu
Okunuyor Steam’de 41 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Autobahn Police Simulator, koronavirüs döneminde ücretsiz yayınlanan oyunlardan bir yenisi oldu.

Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına almışken birçok şirket insanları evde tutabilmek adına farklı yöntemlerle insanlara destek olmaya çalışıyor. Bugüne kadar farklı online eğitim merkezlerinin çeşitli film ve dizi platformlarının veya oyun şirketlerinin bu dönemlerde insanlara yaptığı jestlere şahit olduk. Yeni haberimiz ise bir oyun kampanyası.

Autobahn Police Simulatör kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabilmekte. Bir polis olarak görev aldığınız oyunda isminden de anlaşılacağı üzere otobanda devriye atarak görevinizi yerine getiriyorsunuz. Polis memuru olarak görev aldığınız bu oyunda durdurduğunuz araçlarda arama yapabilmeniz de mümkün. Bir trafik polisi olarak yapabileceğiniz çoğu şeyi size sunan oyun eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunuyor sizlere.

Autobahn Police Simulator Sistem Gereksinimleri – Kaç GB Yer ...

Oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilmek için yapmanız gereken de oldukça basit. Steam oyun platformu üzerinde bulunan oyunu kütüphanenize eklemeniz yeterli olacaktır. Oyunun ücretsiz olarak 7 Nisan 2020 saat 20.00’a kadar yayınlanacağı açıklandı. Eğer oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak isterseniz açıklanan tarihe kadar elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Autobahn Police Simulator’e ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu. Dolayısıyla sizlerin de bir Steam hesabı olduğunu varsayarak doğrudan oyunu nasıl Steam kütüphanenize ekleyeceğinize bakalım.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Autobahn Police Simulator‘ün Steam sayfasına erişin.
  • Söz konusu sayfada “Hesaba Ekle” olarak isimlendirilen bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada söz konusu oyunun hesabınıza eklendiğine dair bir mesaj alıyorsunuz.
  • Steam kütüphanenize erişin ve oyunu indirin. Artık Avrupa polisi olmak için hazırsınız demektir

Hediye Oyun Kodu : G572A-VMBNB-V3FA4

Bir önceki yazımız olan Drawful 2, Gone Home ve Hob Epic Games’te Ücretsiz Oldu başlıklı makalemizde uplay epicgames epic games ücretsiz oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın