Tenet Çkış Tarihi “Süresiz” Ertelendi!

Okunuyor Tenet Çkış Tarihi “Süresiz” Ertelendi!

Tenet çıkış tarihi süresiz olarak ertelendi.

Christopher Nolan’ın devasa prodüksiyonu, 12 Ağustos’ta sinemalara ulaşmak ve sinemaların normale dönmesinin başlangıcı oldu. Ancak, koronavirüs salgını ulusları süpürmeye devam ederken, çadır direği filminin arkasındaki stüdyo olan Warner Bros., büyük çıkışını bilinmeyen bir tarihe kadar ertelemeye karar verdi.

Warner Bros.Resimler Grubu başkanı Toby Emmerich’in yaptığı açıklamada şöyle diyor: “Bu süreçte hedeflerimiz, film ortaklarımız için en yüksek başarı oranlarını sağlamak ve aynı zamanda tiyatro ortaklarımızı yeni içerikle en kısa sürede desteklemeye hazır olmaktı. güvenle tekrar açabiliyorlardı.

Destiny 2:Beyond Light Genişlemesi Kasım Ayına Ertelendi

İlgili İçerik
Destiny 2:Beyond Light Genişlemesi Kasım Ayına Ertelendi
Bir sonraki büyük Destiny 2 genişlemesi, Beyond Light, planlanan Eylül yayınını yapmayacak. Bungie bugün, büyük ölçüde devam eden COVID-19 salgını nedeniyle Kasım ayındaki genişlemeyi erteleme kararı aldığını açıkladı. Bungie...

“Katılımcılardan aldığımız destek için minnettarız ve dünyanın dört bir yanındaki tiyatro deneyimine olan bağlılığımızda kararlıyız. Ne yazık ki, pandemi çoğalmaya devam ediyor ve salım tarihlerimizi yeniden değerlendirmemize neden oluyor. Tüm bu belirsizliğin ortasında, önümüzdeki iki bültenimizin güncel tarihlerini boşaltmaya karar verdik. ”

Emmerich’in bu ikinci sürümü, şimdi 11 Eylül 2020 yerine 4 Haziran 2021 sinemalarına ulaşacak olan Conjuring 3’tür. Geciken iki bülten, şüphesiz İngiltere dahil olmak üzere dünyadaki sinemalara büyük bir darbe olacaktır. sıkı sosyal uzaklaşma yönergeleriyle yeniden açılmaya başlandı. Bununla birlikte, koronavirüs pandemisinin kontrol altında olduğu ülkelerde erken bir Tenet salımı için umut vardır.

Emmerich ekledi: “Christopher Nolan’ın tamamen orijinal ve akıllara durgunluk veren özelliği Tenet için yeni bir 2020 çıkış tarihini paylaşacağız. Tenet’e geleneksel bir küresel gün ve tarih sürümü gibi davranmıyoruz ve yaklaşan pazarlama ve dağıtım planlarımız bunu yansıtacaktır. ”

Warner, spoilerlerin endişe duyduğu filmler için bir norm haline geldiği gibi, dünya çapında bir gün ve tarih sürümüyle birlikte gitmezse, bu, COVID-19’dan ciddi şekilde etkilenen ABD dışındaki yerlerde daha erken bir sürüm anlamına gelebilir. . Variety’e vurgu yapan kaynaklar, Nolan’ın filmlerinin gişe hasılatının% 50’sinden fazlasını Amerika dışındaki ülkelerden yaptığı için bu çok iyi bir seçenek olabilir. Ayrıca, filmin bazı eyaletlerde koronavirüs tarafından çok sert vurulmayan bir şansı daha var.

Bir önceki yazımız olan Netflix'te temmuz ayında yayınlanacak içerikler belli oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın