The Witcher 3: Wild Hunt Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Okunuyor The Witcher 3: Wild Hunt Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Ücretsiz oyu hbaerlerinin ardı ardına gelmesinin üstüne bir efsane niteliğindeki oyun olan The WİTCHER 3: Wild Hunt oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu. Çıkış yaptığı zamanda damga vuran oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt damga vurmuştu. Gerek grafik, gerek hikaye veya oynanış açısından herkes tarafından beğeni toplayan oyun The Witcher 3: Wild Hunt. oyunu kısa süreliğine ücretsiz oluyor. Peki The Witcher 3: Wild Hunt oyunu nasıl bir oyun ?

The Witcher 3: Wild Hunt:

The Witcher 3: Wild Hunt , üçüncü şahıs bakış açısına sahip bir aksiyon rol yapma oyunudur . Oyuncular , Witcher olarak bilinen canavar avcısı Rivia Geralt’ı kontrol ediyor . Geralt yürür, koşar, döner ve kaçar ve (dizide ilk kez) zıplar, tırmanır ve yüzer.

Bombalar, tatar yayı ve iki kılıç (bir çelik ve bir gümüş) dahil olmak üzere çeşitli silahları var. Çelik kılıç öncelikle insanları öldürmek için kullanılırken gümüş kılıç yaratıklara ve canavarlara karşı daha etkilidir.Oyuncular kılıçlarını istedikleri zaman çizebilir, değiştirebilir ve kaplayabilirler.

İki yakın muharebe saldırısı modu vardır; hafif saldırılar hızlı ama zayıftır ve ağır saldırılar yavaş ama güçlüdür. Oyuncular kılıçlarıyla düşman saldırılarını engelleyebilir ve karşı koyabilirler. Kılıçlar dayanıklılık sınırlı ve düzenli onarım gerektiren var.

Fiziksel saldırılara ek olarak, Geralt’ın elinde beş büyülü işaret var: Aard, Axii, Igni, Yrden ve Quen. Aard Geralt’ı telekinetik bir patlama başlatmaya teşvik eder, Axii düşmanları karıştırır, Igni onları yakar, Yrden onları yavaşlatır ve Quen oyunculara geçici, koruyucu bir kalkan sunar.

İşaretler dayanıklılık kullanır ve süresiz kullanılamaz. Oyuncular mutajenler kullanabilirGeralt’ın büyü gücünü arttırmak için. Onlar kaybetmek sağlığını zırh sağlık kaybını azaltmaya yardımcı olabilir, ancak düşmanları tarafından saldırıya zaman.

Bu Hafta Çıkış Yapacak Olan Oyunların Listesi (15-21 Haziran)

İlgili İçerik
Bu Hafta Çıkış Yapacak Olan Oyunların Listesi (15-21 Haziran)
Bu hafta çıkış yapacak olan oyunların listesi kesinleşti fakat bu oyunlar arasında en dikkat çeken oyun kesinlikle The Last Of Us 2 oyunu olacaktır. Peki The Last Of Us...

Sağlık, meditasyon veya yiyecek ve iksirler gibi sarf malzemeleri ile restore edilir . oyuncular bazen olabilir Ciri, Geralt’ın üvey kızı kontrol teleport kısa mesafelerde. Oyunda hızlı tepki veren, gelişmiş yapay zeka (AI) ve dinamik ortamlar var. Gündüz-gece döngüsü bazı canavarları etkiler; bir kurt adam dolunay gecesi güçlenir.

Sistem Gereksinimleri;

The Witcher 3: Wild Hunt Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i5 – 2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940
  • 6 GB RAM
  • Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit
  • Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
  • 40 GB depolama

The Witcher 3: Wild Hunt Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i7 3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4 GHz
  • 8 GB RAM
  • Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
  • Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290
  • 40 GB depolama

Oyuna BuradakiLinkte Bulunan Uygulamayı Kurarak Edinebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Bu Hafta Çıkış Yapacak Olan Oyunların Listesi (15-21 Haziran) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın