Valve CS:GO Source 2 Güncellemesini İptal Etti!

Okunuyor Valve CS:GO Source 2 Güncellemesini İptal Etti!

Valve’in en güvenilir haber kaynaklarından biri olan Tyler McVicker’a göre CS: GO’yu Source 2’ye geçirme projesi iptal edildi.

CS: GO hayranları ve oyuncuları arasındaki en ilginç ve heyecan verici tartışma konularından biri, CS: GO için Source 2 revizyonunun potansiyelidir.

Oyunculara Kötü Haber; EVO 2020 Etkinliği İptal Edildi!

İlgili İçerik
Oyunculara Kötü Haber; EVO 2020 Etkinliği İptal Edildi!
2020’de çevrimiçi bir turnuva olacak olan EVO 2020 iptal edildi. Daha önce, EVO CEO’su Joey Cuellar’ın çeşitli cinsel suistimal suçlamalarının ardından idari izne alındığı bildirildi. Bu etkinliklerin ardından, birkaç...

Sadece birkaç ay önce CS: GO Kaynak 2’nin çıkış tarihinin sızdırıldığı bildirildi, ancak şimdi bunun öngörülebilir bir gelecekte olmayacağı ortaya çıkıyor.CS: GO Source 2 güncellemesiyle ilgili söylentiler yıllarca internette dolaşıyor.

“Bir şey olmuyor,” diye ilan etti, “Bir toplantı vardı ve bir karar verdiler, çünkü bu çok işe yarıyor. Şu andan itibaren gerçekleşmiyor”

Valve Kaynak 2’yi neden iptal etti?

İki yıldan uzun bir süredir Kaynak 2’de çalışan bir CS: GO yapısı olduğunu iddia ediyor ve sorun oyunu değil, topluluk içeriğini taşıyor.

Ona göre, basitçe “büyük bir topluluk içeriği kütüphanesinin kolayca oynatılabilmesini veya taşınabilmesini” sağlayacak hiçbir araçları yoktur.

Bu, tüm proje için büyük bir engeldir ve bu nedenle, Kaynak 2 CS: GO terk edilmiştir.

CS: GO Source 2 güncellemesi alacak mı?


Tyler’a göre, şu an itibariyle, topluluk içeriğini Source 2’ye nasıl uygun bir şekilde taşıyacağını bilmedikleri için proje tamamen atıldı.

Ancak, bu arada, bu sorun için uygulanması kolay bir çözüm bulmaları durumunda, projenin tekrar hayata geçirileceğini ekliyor.

Bir önceki yazımız olan Oyunculara Kötü Haber; EVO 2020 Etkinliği İptal Edildi! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın