• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Xbox Game Pass Haziran 2020 için Yeni Bağımsız 4 Oyun Geldi!

Xbox Game Pass Haziran 2020 için Yeni Bağımsız 4 Oyun Geldi!

Okunuyor Xbox Game Pass Haziran 2020 için Yeni Bağımsız 4 Oyun Geldi!

Xbox, Xbox Game Pass’te bulunan ücretsiz oyunların serisine katılacak olan dört bağımsız oyundan oluşan etkileyici bir listeyi duyurdu.

Xbox, Haziran ayı için Xbox Game Pass’e gelen etkileyici bir oyun seti olduğunu doğruladı. Dört indie oyun bugün ve yarından itibaren Xbox Game Pass ile indirmek için ücretsiz oyunlar listesine katılacak. Game Pass gelen dört oyun Night Call, Gözlem, Rogue Sokakları ve Messengervardır.

Steam Yaz İndirimleri Tarihleri Ortaya Çıktı

İlgili İçerik
Steam Yaz İndirimleri Tarihleri Ortaya Çıktı
Steam Yaz İndirimi 2020, yeni sızıntılara göre 25 Haziran – 9 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bu yüzden kendinizi bir aydan kısa bir sürede başlayarak iki haftalık cazip PC oyun...
Night Call şu anda indirilebilir, ancak diğer üç oyun 25 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak. Night Call, Paris’te bir taksi şoförünün yerine koyar bir anlatı odaklı cinayet gizem oyunudur. Oyunun siyah beyaz sanat tarzı LA Noire veya Limbogibi oyunlardan ilham alır.
Night Call derin bir gizem hikayesi zevk olanlar eğlendirmek için emin odur.Gözlem ayrıca Game Pass’e de katılacak ve hem konsolda hem de PC’de kullanılabilir. Gözlem Devolver Digital tarafından yayınlanan bir macera-bulmaca oyunudur. Bu benzersiz oyun oyuncular bir uzay istasyonunda bir sistem AI ile görmek ve mürettebatın kaybolması ile ilgili bir gizemi çözmek sağlar. Hikaye ilerledikçe, oyuncular hayatta kalan mürettebat ve AI kendisi hakkında daha fazla bilgi edinecektir.

4 Yeni Bağımsız Oyunu;

Başka bir Devolver Digital oyunu da Xbox Game Pass Haziran sanatçısını dahildir. Messenger belki de Game Pass gelen en heyecan verici indie oyunlarından biridir. Daha önce Xbox One için sızdırılmış olmasına rağmen, Game Pass Messenger onayı platform oyunları zevk oyuncular için bir rüya gerçek oldu. Messenger bir parşömen sunmak için bir ninja arayışı dayalı bir yan kaydırma aksiyon oyunu ve oyuncular birçok düşman karşılaşacak ve güzel bir 8-bit dünya üzerinden yeni yetenekler öğrenmek.

Game Pass katılmadan dördüncü oyun yukarıdan aşağıya RPG, Rogue Streets. Oyun oyuncu seçimi, özgürlük ve anarşik eğlence hakkında olarak tanımlanır. Streets of Rogue gibi ücretsiz keşif ve Isaac Bağlayıcıgibi hızlı tempolu haydut tarzıipuçları gibi unsurları birleştirir. Oyuncular Streets of Rogue derin oyun etkileyecek yapmak için birçok seçenek olacaktır.

Yedi maç 30 Haziran’da Game Pass’ten ayrılacak. Game Pass’e katılan dört oyun, oyunculara bu ay çok yönlü bir oyun döngüsü verildiğinden, bunların yerini alacak. Life is Strange 2 Game Pass bırakarak olacak bir anlatı odaklı oyun, ama Night Call nispeten aynı tarz bir oyun olarak yerini alacak. Game Pass’e katılan dört oyun da çok farklı türlerde deneyimler sunar ve hepsi kullanılabilir olduğunda denemeye değerdir.

Xbox Game Pass’e BuradakiBağlantıdan Ulaşabilirsiniz….

Bir önceki yazımız olan Steam Yaz İndirimleri Tarihleri Ortaya Çıktı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın