Xbox Series X Games Etkinliği 23 Temmuz İçin Onaylandı!

Okunuyor Xbox Series X Games Etkinliği 23 Temmuz İçin Onaylandı!

Microsoft, Xbox’ın ilk parti oyunları vitrini 23 Temmuz’da saat 09: 00’da PT’de gerçekleştirecek. Bu sunum, öncelikle lansman başlığı Halo Infinite dahil olmak üzere Xbox Series X oyunlarına odaklanacak. Ancak, akışın yalnızca birinci taraf stüdyolarındaki oyunlara odaklanıp odaklanmayacağı veya üçüncü taraf başlıklarını içerip içermeyeceği belirsizdir.

Valve CS:GO Source 2 Güncellemesini İptal Etti!

İlgili İçerik
Valve’in en güvenilir haber kaynaklarından biri olan Tyler McVicker’a göre CS: GO’yu Source 2’ye geçirme projesi iptal edildi. CS: GO hayranları ve oyuncuları arasındaki en ilginç ve heyecan verici...

Temmuz Xbox Games Vitrini, Mayıs ayında Xbox 20/20 programlama serisinin bir parçası olarak sunulan üçüncü taraf bir oyun sunumundan sadece iki ay sonra gelecek. The Ascent, Assassin’s Creed Valhalla ve Scarlet Nexus dahil olmak üzere birçok farklı oyundan motor içi oyun oynadı, ancak genişletilmiş gösteriler içermedi.

Tipik olarak Microsoft, Haziran ayında daha büyük bir E3 basın toplantısının bir parçası olarak birinci taraf oyunları vitrini gibi bir etkinlik düzenleyecekti, ancak E3’ün COVID-19 nedeniyle iptal edilmesi, başka bir şeye dönmesi gerektiği anlamına geliyordu. PlayStation, tam iptali öncesinde E3’e katılmamaya karar vermişti ve bunun yerine Haziran ayında bir PS5 açıklama etkinliği düzenledi. Ne Sony ne de Microsoft, PS5 veya Xbox Series X için kesin bir çıkış tarihi veya fiyatı açıklamadı.

Bülten almak için kaydolarak, CBS Kullanım Koşullarını kabul etmiş ve Gizlilik Politikamızdaki veri uygulamalarını kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.
Xbox Series X bu tatil sezonunu başlatacak ve bir lansman oyunu olarak Halo Infinite’ı sunacak. Oyun, Xbox One ve PC’de de yayınlanacak ve üç sürüm de platformlar arası oynamayı destekliyor. Bir çekirdek Halo oyunu aynı anda birden fazla platformda ilk kez piyasaya sürülecek.

Xbox Series X’e Buradan Ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan NASA, Mars keşif aracı Perseverance'ın uzaya fırlatılmasını erteledi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın