Yeni Çıkmış Olan Netflix Film Ve Dizileri!

Okunuyor Yeni Çıkmış Olan Netflix Film Ve Dizileri!

Salgın sebebi ile insanlar şuanda oyun veya film dizi izleyerek vakit geçirmenin yollarını arıyorlar. Ve bu salgın sürecinde Netflix gibi dizi ve film izleme siteleri üyelik kazanmayı başardılar. Ve herkesin aklında genelde acaba izleyeceğim dizi ve film biter mi sorusu akıllara geliyor. Ve yeni filmler ve diziler ile ortaya çıkan Netflix yeni liste yayınladı. İşte karşınızda o liste:

Changelinh (Sahtekar)

Sahtekar | Netflix

Sahtekâr 2008 yapımı film Angelina Jolie’nin başrol de olduğu filmde John Malkovich, Geoff Pierson, Jeffrey Donovan, Jason Butler Harner, Colm Feore, Amy Ryan ve Michael Kelly’de rol almaktadır. 15 Ekim 2007’de çekimleri başlayan film Aralık 2007’de tamamlanmıştır. Ülkesi ABD’de 7 Kasım 2008’de gösterime girecek olan film Mayıs 2008’de 2008 Cannes Film Festivali’nde gösterildi. Changeling, ingilizce de küçükken değiştirilen bebek, çocuk anlamına gelmektedir. Türkiye’de Sahtekâr ismiyle vizyona girmiştir.

l Am Ali

The latest films and TV series added to Netflix UK (updated daily ...

l Am Ali, Clare Lewins’in yönettiği 2014 belgeseli. Profesyonel boksör Muhammed Ali’nin hayatını kapsar. Film, Ali’nin 1970’lerde yaptığı kişisel ses kayıtlarını kullanarak hikayesini anlatıyor. Ayrıca, film boyunca Ali’nin arşiv görüntüleri ile birlikte arkadaşların, aile üyelerinin ve profesyonel boksla ilişkili kişilerin röportajları kullanılır. Filmdeki önemli katılımlar arasında George Foreman, Jim Brown ve Mike Tyson yer alıyor.

Blindspotting

Is 'Blindspotting 2018' movie streaming on Netflix?

lindspotting, Daveed Diggs ve Rafael Casal tarafından yazılan, oynadığı ve oynadığı 2018 Amerikan komedi-drama filmi. [2] Carlos López Estrada, Janina Gavankar, Jasmine Cephas Jones, Ethan Embry, Tisha Campbell-Martin, Utkarsh Ambudkar ve Wayne Knight da başrol oynuyor. Arsa, hapis cezasında üç gün kalan bir parolayı takip ediyor, sadece ömür boyu süren bir dostluğu mahvetmekle tehdit eden bir polise ateş etmesi için.

Titan Oyunları

The Rock's Titan Games Returning This Month, Going Head-to-Head ...

Titan Oyunları prömiyeri bir Amerikan spor yarışması dizisidir NBC 3 Ocak 2019 tarihinde Barındıran Dwayne Johnson , gösteri için “destansı” dayanıklılık temelli, zihinsel ve fiziksel zorluklar yarışan Amerika genelinde insanların özellikleri Titan başlığı. Sezonun sonunda, Titanlar “son erkek ve kadın ayakta olmak” için yarışacaklar. Gösteri “Titanlar doğmadı, Onlar Yapıldı” sloganıyla pazarlanıyor.

Anomaly

1 The Anomaly HD Duvar kağıtları | Arka Planlar - Wallpaper Abyss

Anomaly, Noel Clarke tarafından yönetilen ve ortak yapımcılığını üstlendiği ve ayrıca Ian Somerhalder ve Luke Hemsworth’un rol aldığı 2014 İngiliz bilim kurgu aksiyon gerilim filmi. Film eleştirmenler tarafından kaydırıldı.

Get a Job

Amazon.com: Watch Get A Job | Prime Video

Get a Job , Dylan Kidd’in yönettiği ve Kyle Pennekamp ve Scott Turpel tarafından yazılan bir grup arkadaş ve işini sağlama çabaları hakkında yazdığı2016 Amerikan komedi filmidir. Filmde Miles Teller , Anna Kendrick , Brandon T.Jackson , Nicholas Braun , Christopher Mintz-Plasse , Marcia Gay Harden , Alison Brie ve Bryan Cranston yer alıyor . 2012’de çekilen film, Lionsgate Premiere tarafından sınırlı ve isteğe bağlı bir video yayınlandığında 25 Mart 2016’ya kadar yayınlanmadı

Paycheck

Paycheck on Apple TV

Hesaplaşma 2003 Amerikalı bilim kurgu aksiyon filmi 1953 dayalı aynı adı taşıyan kısa öykü tarafından bilim kurgu yazarı Philip K. Dick’in . Filmin yönetmeni John Woo ve ben Affleck , Uma Thurman ve Aaron Eckhart’ın yıldızları. Paul Giamatti , Michael C. Hall , Joe Morton ve Colm Feore de yer alıyor.

The Real Housewives Of New York

Recap 'Real Housewives of New York' Season 6 So You Remember ...

New York’un Gerçek Ev Hanımları ( RHONY kısaltılmış),4 Mart 2008’de Bravo’da yayınlananbir Amerikan gerçeklik televizyon dizisidir. Real Housewives serisinin ikinci taksit olarak geliştirilen on iki mevsim yayınlandı ve New York’ta yaşayan kadınların kişisel ve profesyonel yaşamlarına odaklandı.

Top Chef

Top Chef' All-Stars Los Angeles Recap: Episode 6—'Get Your Phil ...

Top Chef ,8 Mart 2006 tarihinde Bravo’da yayınlanan bir Amerikan gerçeklik yarışması televizyon dizisidir. Şovda, mutfak zorluklarında birbirleriyle yarışan şefler yer alıyor . Her bölümde bir ya da daha fazla yarışmacı elenecek şekilde, profesyonel şefler ve yiyecek ve şarap endüstrisinden diğer seçkinler tarafından değerlendiriliyorlar. Gösteri, Project Runway’i yaratan şirket Magical Elves Productions tarafından üretildi.

The Ninth Gate

the ninth gate | mavi ada

Dokuzuncu Kapı (1999), Roman Polanski tarafından yönetilmiş bir yeni-kara, gizem, macera ve korku filmidir. Kitap ticareti, nadir bulunan kitapları araştıran Dean Corso (Johnny Depp) ‘nun kitap koleksiyoncusu olan Boris Balkan (Frank Langella) tarafından Aristide Torchia ‘ nın Gölgeler Krallığı’nın Dokuzuncu Kapısı kitabının 17.yy kopyasının gerçekliğini araştırması için tutulmasıyla birlikte gelişen olaylar anlatılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bugüne Kadar Çıkmış Olan Avengers Filmeleri! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın